Kayıtlar
[ ANTALYA ANTRENMAN YARISLARI 2017 ] [ 2017 ANTALYA IL SAMPIYONASI ]
No Kategori Ülke Kulüp / Okul Ad Soyad SI No Gün
1 M21E POL Neo Abdulkadir Koseoglu 4
2 WBL TUR KEPEZ MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ ABDULLAH EMİN ÖZBEK 4
3 M20A TUR NEO DSK Abdurrahman çavdar 2029499 4
4 M21E TUR Antalya neo Abdurrahman Kundakcı 4
5 M21E TUR Antalya neo Abdurrahman Kundakcı 4
6 W12 TUR Çankaya Oryantiring ADA FARIMAZ 7205114 4
7 W16B TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG ADANAZ FİLİZ 7205195 4
8 M21E TUR ANTALYA NEO KULÜBÜ AHMET ŞALLI 4
9 WBL AFG KEPEZ MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ AHMET ALİ ÇETİN 4
10 WBL TUR KEPEZ MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ AHMET ALİ ÇETİN 4
11 M20A TUR NEO Doğa Sporları Kulübü Ahmet Can Avcı 7202362 4
12 WBL TUR Çankaya Oryantiring AHMET TARIK DENİZ 7205184 4
13 M35 TUR UnlimitedAcademy Ali cem Aktaş 4
14 WBL TUR İstiklal ortaoklu Alişan Yunussov 4
15 M14 TUR Çankaya Oryantiring Aras Samuk 7205118 4
16 Archiveg45 Archiveg45 Archiven86SH 6540 0
17 Archivew44 Archivew44 Archivef32SH 6521 0
18 M18A SWE Neo doğasporları kulübü Atakan ÜLKER 2026087 4
19 W21E TUR Neo doğa sporları klübü Ayla Saracoglu 2028745 4
20 WBS TUR Neo Doğa sporlari kulübü Aylin Kara 4
21 WBL TUR Hizir reis ticaret meslek lisesi spor kulübü Ayşegül Bulut 2
22 W16B TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG AZRA MELİS ATICI 7205067 4
23 M14 TUR Çankaya Oryantiring barkın doğrusöz 7202321 4
24 M21A TUR ODTÜ SK Bayram Mert Altındağ 1408190 4
25 M14 TUR Çnkaya Oryantiring GSK BERKE BAŞÖZ 9170703 4
26 M21A TUR ODTÜ SK Berkin Zeybekoğlu 1407930 4
27 W20A TUR ODTÜ SK Betül Ahıskalı 1407926 2
28 W21E TUR Neo Doga Sporlari Kulübü Beyza Yildirim 2
29 M21A TUR YTÜ Öğrenci SK Burak Akıncılar 4
30 W21E TUR Ankara GSM Büşra Özer 1397315 4
31 M21E TUR NEO DOĞA SPORLARI Can Hüseyin Şapul 2028735 4
32 ChateloserAcess ChateloserAcess GithubtripAcessRS 3267 0
33 M21E İstanbul Orienteering Spor Kulübü Coşkun Özaşçılar 1395313 4
34 W12 TUR Ferdi Doğa Özaltın 4
35 W20A TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK EDANUR ÇELEK 4
36 M12 TUR Çankaya Oryantiring EGE RASİM 7205191 4
37 M16B TUR ÇANKAYA ORYANTİRİNG EGE YİĞİT ŞEN 7205174 4
38 M35 TUR Çankaya Oryantiring EKREM DENİZ 7205081 4
39 W16A TUR BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHAN DOĞA SPORLARI GSK ELİF SENA UYGUN 3
40 M35 TUR BUCAK MESEM GSK FATİH UYGUN 1
41 WBL TUR Ferdi Fatma Nilhan Özaltın 4
42 WBL TUR KEPEZ MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ FURKAN TOPRAK 4
43 M21A TUR ODTÜ SK Furkan Gökmen 1408193 2
44 M21A TUR YTÜ Öğrenci SK Gökhan Bıçak 1399249 4
45 W16A TUR KUZEY ORYANTİRİNG SK GÜLCE ÇELİK 1409437 4
46 M12 TUR Çankaya Oryantiring GÜNEY ÖZKUL 7205193 4
47 W21E TUR Neodoğaspor Hakan Kayan 4
48 M16A TUR AOSK Halil İbrahim KILIÇ 1
49 WBL TUR KEPEZ MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ HAMZA ALTINTOP 4
50 M18A TUR bursa il gsm hamza ali yılmaz 2097221 2
51 M18A TUR Doruk DSK Harun Aslan 4
52 W20A TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK hilal oruç 4
53 W21E TUR ankara gsm hilal söker 1397312 4
54 WBL TUR İstiklal ortaoklu İbrahim efe Yikrik 4
55 MBL TUR Ultraset Manavgat ibrahim etem ŞEKER 2
56 JerOpique JerOpique JerOpiqueaX 1349 0
57 M18A TUR AOSK Kadir BAŞAR 2078635 1
58 M18A TUR AOSK Kalender Metehan KAYA 1407102 1
59 Kiremulge Kiremulge Kiremulgenh 8795 0
60 W20B TUR Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kübra Özübek 1400090 4
61 W20A TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK LALE HAN KILIÇ 4
62 M18A TUR NEO DOĞA SPORLARI KÜLÜBÜ/YSAL mehmet koyundoyuran 2037886 4
63 M21A TUR İTÜ ORIENTEERING KULÜBÜ Mehmet Can 1040992 3
64 M21A TUR YTÜ Öğrenci SK Mehmet Gökalan 4
65 M21A TUR Neo Doğa sporlari kulübü Mehmet ali Kara 4
66 M14 TUR Çankaya Oryantiring Mehmet Deniz Alten 7205208 4
67 M20A TUR NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ Mehmet Emin Avcıl 7202363 4
68 W16B TUR Neo doğa sporları kulübü Melisa Kılınç 2037832 4
69 M35 TUR NEO MERT GÜNAL 3
70 W20A TUR orta dogu teknik universitesi merve ersahin 1408177 4
71 TUR orta dogu teknik universitesi merve ersahin 1408177 0
72 WBL TUR MURATPAŞA ANADOLU LİSESİ MERVE KARACALAR 4
73 WBL TUR neo mustafa balaban 2028759 4
74 M10 TUR BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHAN DOĞA SPORLARI GSK MUSTAFA UYGUN 2
75 M14 TUR Muratpaşa Anadolu Lisesi Muzaffer Uludağ 4
76 M18A TUR tavşanlı atatürk anadoulu lisesi gsk nazım muslu 2097211 2
77 W20A TUR ODTÜ SK Nazlı Özkoca 1408186 4
78 W21A TUR ODTÜ SK Nazmi Serkan Atalay 4
79 M35 TUR Bucak belediyesi oğuzhan doğa sporları NECATİ DARAKÇI 4
80 WBL TUR KEPEZ MAHMUT CELALETTİN ÖKTEN ANADOLU İMAMHATİP LİSESİ NEDİM TALHA YILMAZ 4
81 W20A TUR ODTÜ SK Nurdan Bayram 1408194 4
82 M35 TUR Ferdi Oğuzhan Özaltın 4
83 WBL TUR AOSK Ozan Emre KONUK 1
84 W21E TUR Odtü Orienteering ve Spor Kulübü Öznur Çağlar 1395221 4
85 İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK Rabia Nur ARTUN 0
86 WBL TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK Rabia Nur ARTUN 4
87 W20B TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK Rabia Nur ARTUN 4
88 M20A TUR ODTÜ SK Ramazan Doğanay 1407115 4
89 reedml reedml reedml Tauro 0
90 WBL TUR Bucak oğuzhan doğa sporları SEFA DARAKÇI 2
91 M12 TUR Bucak oğuzhan doğa sporları SEFA DARAKÇI 4
92 W20A TUR ODTÜ Seher Balcı 1407108 2
93 W18B TUR tavşanlı atatürl anadolu gsk seher şahin 2097219 2
94 WBL TUR İstiklal ortaoklu Selim Hamamcioglu 4
95 M16A TUR neo doğa sporları semih zorlu 2029595 4
96 W21E TUR ODTÜ ORIENTEERING Sena Pamuk 1407113 1
97 W20A TUR ODTÜ SK Sena Tiryaki 1408187 4
98 W35 TUR BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHAN DOĞA SPORLARI GSK SEVGİ UYGUN 2
99 W18A TUR Neo doğa sporları kulübü/ özel yedisu eğitim kurumları Sıla Boz 4
100 W35 TUR Çankaya Oryantiring Sinem Deniz 7205202 4
101 M18A TUR Altun Oryantiring SK Şahin Demir 2029660 2
102 MBL TUR İNEGÖL ORYANTİRİNG GSK TARIK ŞEKER 4
103 W16A TUR Metin Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesi Tuana BOZKURT 2037822 4
104 M18A TUR AOSK Uğur ORAN 1
105 M21E TUR Odtü sk Utku Uzun 1408184 4
106 W16A TUR Neo doğa sporları Yagmur rüya Eke 4
107 M21E TUR NEO DOĞA SPORLARI KULÜBÜ YAŞAR İSMET DEMİRÖZ 7000069 2
108 M35 TUR Manavgat bld. işitme engelliler spor kulübü Yusuf Avşar 4
109 MBL TUR Ultraset Manavgat yücel DUMAN 2
110 W20B TUR ODTÜ SK Zeynep Yalçın 1407106 4
111 TUR ODTÜ SK Zeynep Yalçın 1407106 0
Ayrıntılı bilgi için neodogasporlari@gmail.com adresinden bize ulaşın